Agata Halikowska – Barrier issue 13

0

Zrzut ekranu 2021-11-04 o 13.31.16

Ollie
Ollie

“Agatę poznałem dawno temu, bodajże na obozie deskorolkowym. Kiedyś, świat deskorolki był bardziej zamknięty na damską scenę, trzeba było faktycznie być pełnym pasji, by wszystko inne mieć w dupie i jeździć. Niewiele dziewczyn decydowało się w tamtych czasach na deskę, jednak Agata od samego początku emanowała uśmiechem, sympatią i czystą zajawą w oddaniu desce, czym bardzo mi imponuje oraz motywuje innych. Agata jest kobietą, która wyznacza wysoki poziom w polskiej, damskiej deskorolce, przy czym również może zawstydzić niejednego gościa. Najbardziej jednak lubię w niej to, jaką jest osobą.” 

Gutek Szymański

“Agata bardzo mocno podnosi poziom damskiej deskorolki w Polsce. Czasem rozmawiamy o numerach, które chce wcisnąć na streecie pod kamerę i zawsze jestem pod wrażeniem. Kiedy z nią jeżdżę, czuję, że bardzo ciągnie mnie do góry i jazda z nią to zawsze wielka satysfakcja i progres. Jest super wytrwałą i kreatywną osobą jeśli chodzi o katowanie trików. Do tego Agatka zawsze zaraża mnie i wszystkich naokoło uśmiechem :)) Mimo, że dopiero co wróciłam ze zgrupowania, na którym byłam między innymi z Agatą, już nie mogę się doczekać następnej szansy na wspólne pośmiganie!”

Zuza Bone

Kickflip
Kickflip
HALINA-FS-NOSE_4
fs noseslide

“Z Haliną, znamy się dość długo. To bardzo często dzięki niej miałam zajawę na to, by organizować różne rzeczy i żeby katować nowe triki. Zawsze pozytywna i przyjacielska morda, zawsze “wgniata mi mózg w ścianę” różnymi trikowymi manewrami i zaskakuje kolejnymi skate akcjami. Go Halina!”

Katarzyna Komincz

“Po raz pierwszy zobaczyłem Agatę na WOODCAMPIE, na którym byłem „trenerem”. Od samego początku zwróciłem na nią uwagę, ponieważ bardzo wyróżniała się na tle innych dziewczyn, a także chłopaków, którzy przyjechali na obóz. Widać było, że Agata nie przyjechała się tam opalać, ale jak najbardziej wykorzystać ten czas. To co mnie zaskoczyło, to niesamowity pop i wachlarz trików, podskakiwała na stół piknikowy na totalnym luzie i robiła z niego flipa, kto zna tę przeszkodę, wie, że to niełatwy temat. Po kilkunastu latach nadal się spotykamy, z tym że na spotach. Nadal jest tą samą, bardzo miłą dziewczyną, dobrze wychowaną z wieloma ciekawymi zainteresowaniami, twardo stąpającą po ziemi. Dobrze jest widzieć jak dalej rozwija swój niepodważalny talent do deskorolki i cały czas zaskakuje trikami. Bardzo jej kibicuję i mam nadzieję, że będzie mi dane oglądać ją w zagranicznych produkcjach topowych firm, a jej udział w produkcjach Nike oraz Grey Area, tylko mnie w tym utwierdzają. 
SKATE AND DESTROY AGATKO!”

Tomek Kotrych

“Agata, to osoba, która zawsze podpuszcza ludzi do robienia dziwnych lub trudnych rzeczy. Skutkiem tego jest dobra zabawa i progres na desce. Królowa melanżu i super streetowa kompanka a przy okazji bardzo sympatyczna i kochana. Taka moja deskorolkowa starsza siostra.”

Zosia Parzych

ride on bs lipslide
ride on bs lipslide
Polejam
Polejam

Zdjęcia : Kuba Bączkowski

Leave a Reply