MINIRAMP I VANS SKATEBOARDING I ANNA KULIG

0

Dosłownie chwilę temu marka Vans zaprezentowała nowe modele Skate Classics. Seria Skateboarding bo o niej tu mowa, zastępuj dotychczasową linię PRO, dzięki czemu z pewnością łatwiej będzie wam rozróżnić buty strikte na deskę od tych lifestylowych i w ten sposób dokanać trafnego wyboru przy zakupie. Przyznam sam, że dotychczas nie do końca było to jasne, bo linia pro kojarzyła się głównie z promodelami riderów i nie wszyscy wiedzieli, że za tą nazwa kryją się również inne modele jak Era czy Authentic, przeznaczone do skateboardingu. Poza tą istotną zmianą w komunikacji,  Vans wprowadził również szereg modyfikacji oraz ulepszeń tak, aby buty z nowej serii  spełniały wymogi najbardziej wybrednych. Ulepszona konstrukcja zapewnia jeszcze większą wytrzymałość, wygodę i amortyzację.

no comply 180
no comply 180

Buty mają w pełni przeprojektowaną cholewkę, którą uzupełniono o nowe wzory i lepsze dopasowanie w części piętowej. Formowany zapiętek oraz zintegrowane paski na języku z najwyższej jakości mocowaniem przy pięcie zapewniają odpowiednie dopasowanie stóp oraz lepszą kontrolę nad deską. Wkładka DURACAP o nowym kształcie jest bardziej elastyczna i cieńsza, co gwarantuje maksymalną trwałość we wszystkich niezbędnych miejscach. Dwuczęściowa taśma „foxing tape” ma grubsze radełkowane, wykończenie przy palcach i została wykonana z wykorzystaniem Sick Stick, czyli nowej opatentowanej mieszanki gumy, która zwiększa wytrzymałość i żywotność butów. Dodatkowo wkładki PopCush z funkcją zwrotu energii są elastyczne i nie odkształcają co ponoć powoduje, żę stopy mniej się męczą i można dłużej pojeździć. 

CLASSIC1

C2

bs tail stal
bs tail stal

Modele Skate Authentic, Skate Slip-On, Skate Sk8-Hi, Skate Old Skool i Skate Era kilka dni temu pojawiły się w fajnej kolorystyce. Jasnobeżowy but z niebieskimi detalami (w tym nową metką we wzór Checkerboard) prezentuje się znakomicie, a wprowadzone modyfikacje powodują, że linia skateboarding jest jeszcze lepsza na deskę, jednocześnie zachowując nasz ulubiony klasyczny styl. Wszystkie modele możecie dostać w najlepszych skateshopach, m.in na MINIRAMP.PL 

 

Skater: Anna Kulig
Zdjęcia: Kuba Bączkowski
Kamera: Kuba Skorupski
Montaż: Piotr Kostur

 

 

 

Leave a Reply